جنایت حبس زنان غوطه شرقی در قفس و فروش آنها به بردگی + فیلم

جنایت حبس زنان غوطه شرقی در قفس و فروش آنها به بردگی+فیلم
0

بازدید: 6

جنایت حبس زنان غوطه شرقی در قفس و فروش آنها به بردگی + فیلم

گروه‌های تروریستی مردم غوطه شرقی سوریه را به جرم مخالفت و اعتراض به فعالیت‌های تروریستی در قفس‌های بزرگ زندانی و به عنوان برده به فروش رساندند.

غوطه شرقی یکی از شهرهای سوریه در حومه دمشق است که در حال حاضر در اشغال گروه‌های تروریستی است. گروهی به‌نام جیش‌الاسلام که ظاهرا برای حمایت از مردم این کشور آمده بود اما حضورش بر جنگ‌های داخلی سوریه بیشتر دامن زد.

این باند از مهمترین و سازمان یافته‌ترین گروه‌های شورشی است و محل اصلی فعالیت‌های آن در دوما است. بنا بر گزارش‌های منتشر شده حامی اصلی تسلیحات این گروه مسلح عربستان سعودی است.

فعالیت‌های این گروه های تروریستی و رنجی که بر ملت سوریه تحمیل کرد، اعتراضات زیادی را از سوی مردم این کشور در پی داشت. اما پاسخ این واکنش‌ها بسیار دردآور بود. جیش الاسلام معترضین به ویژه زنان را در قفس زندانی می‌کرد و آنها را به عنوان برده به فروش می‌گذاشت.

اوضاع سوریه رفته رفته وخیم‌تر و غم انگیزتر می‌شود و حالا بعد از دیرالزور نوبت غوطه شرقی است که مردمش را آواره و اسیر ببیند.

ویدئوی بالا صحنه‌هایی از زندانی شدن مردم معترض سوریه علیه فعالیت‌های این باند تروریستی است که در نهایت منجر به حبس و فروش آنها به عنوان برده شده است.


 گرداوری | سایت خبری اوینو

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار