نظر وزیر ورزش در مورد حضور زنان در ورزشگاه

نظر وزیر ورزش در مورد حضور زنان در ورزشگاه
1

بازدید: 41

نظر وزیر ورزش در مورد حضور زنان در ورزشگاه

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جزئیات جلسه اعضای این فراکسیون با وزیر ورزش و جوانان را تشریح کرد.

نظر وزیر ورزش در مورد حضور زنان در ورزشگاه
نظر وزیر ورزش در مورد حضور زنان در ورزشگاه

سید جواد ابطحی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه صبح امروز (یکشنبه 20 اسفند) این فراکسیون، اظهار داشت: مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان امروز میهمان اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بود.

وی با بیان اینکه در این جلسه درباره بودجه هیئت‌های ورزشی مباحثی مطرح شد، گفت: برخی از نمایندگان این موضوع را مطرح کردند که چرا برخی از نمایندگان مبالغ قابل توجهی را برای بودجه هیئت‌های ورزشی حوزه انتخابیه خود دریافت کرده‌اند لذا نمایندگان معتقد بودند که چرا بین نماینده‌ها و حوزه‌های انتخابیه فرق قائل شده‌اند؟

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: سلطانی‌فر در این باره توضیح داد که وزارتخانه مبالغ لازم را برای همه هیئت‌های استانی در نظر گرفته است و مسئله پیش آمده شاید به دلیل این است که برخی از هیئت‌‌های استانی برخی از استان‌ها متکثر بوده و شاید به دلیل این بوده که برخی از استان‌ها قهرمانی و مدال‌آوری بیشتری داشته‌اند.

ابطحی افزود: همچنین وزیر ورزش در این باره قول پیگیری موضوع را داد.

نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه در این جلسه همچنین درباره موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها نیز بحث و تبادل نظر شد، گفت: وزیر ورزش در این باره عنوان کرد که اخیرا درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها حاشیه‌هایی برای ایجاد تشنج در جامعه از سوی دشمنان نظام و انقلاب ایجاد شده است.

سلطانی‌فر در همین باره ادامه داد: ما درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها خودمان را وارد حاشیه‌سازی‌ها نمی‌کنیم؛ ما یک فرهنگ ملی و دینی داریم که باید به مولفه‌هایش توجه کرد و بر اساس همین مولفه‌ها عمل کرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: نمایندگان شکایاتی درباره طرح‌های نیمه تمام عمرانی و همچنین سفر‌های استانی وزیر ورزش و جوانان داشتند که آقای سلطانی‌فر توضیحاتی را در این باره به اعضای فراکسیون ارائه داد.


برای ورود به کانال تلگرام ما اینجا کلیک کنید.

 

گرداوری | سایت خبری اوینو

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. IDM Crack می گوید

    Hi there friends, how is the whole thing, and
    what you wish for to say about this post, in my view its
    in fact remarkable for me./

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار